Künye

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

Mustafa SARI

mustafa.sari061@gmail.com

 GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Serkan ÇİL

TEKNİK DESTEK VE EDİTÖR

Ahmet Turan

Fatih GÜLER

SPOR EDİTÖRÜ

Şafak ÇİL

HABER MERKEZİ İRTİBAT

arsinhaber@hotmail.com

Tel: 0530 637 36 33 

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize gönderbilirsiniz. arsinhaber@hotmail.com Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. arsinhaber@hotmail.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

www.haber711.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları haber711.com’a aittir. 

haber711.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haber711.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haber711.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haber711.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

haber711.com