Anne Usta Son Yolculuğuna Uğurlandı

Anne Usta Son Yolculuğuna Uğurlandı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili İbrahim Usta, İş adamı Yakup, Mustafa, Yusuf ve Hamza Usta’nın anneleri, Hacı Murat Usta’nın 60 yıllık hayat arkadaşı  Hacı Emine Usta yaşama veda etti. 
 

Bu sabah 05.00’da Tıp Fakültesinde yaşamını yitiren anne Usta sabah Trabzon Yenimahalle’deki evine götürüldü. Cenazesi buradan dualarla alındı ve Arsin Cudibey mahallesindeki 50 yılını geçirdiği evine çıkarıldı. İkindi namazına müteakip ise Arsin Ulucami’de kılınan cenaze nemazı ile son yolculuğuna uğurlandı. 

Usta ailesinin taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine Trabzon İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, eski bakan ve Trabzonspor'un eski kulüp başkanı Faruk Özak, çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.