Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen'den Veda Mesajı

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen'den Veda Mesajı

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, görev süresinin dolmasına günler kala sosyal medya hesabından açıklama yayınlandı. Şen, yaptığı açıklamada, “Hakkını helal et Arsin’im” dedi.

İşte O Açıklama

HAKKINI HELAL ET ARSİNİM
28 Mart 2004 tarihinde Yüce Rabbimin takdiri, Sayın Cumhurbaşkanımızın olurları, sizlerin desteği ve duyduğu güven ile başlayan hizmet süremizin sonuna geldik. Dolu dolu yaşadığımız 15 yıla birçok eseri ve başarıyı sizlerin katkı ve hoşgörüsüyle sığdırdık.

Bu süre içinde güven ve desteğiniz için hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bana duyduğunuz güven ve verdiğiniz desteği boşa çıkarmamak adına imkânlarımız dâhilinde var gücümüzle Arsin’imiz için en iyisini yapmaya çalıştık.

Şükürler olsun ki geride bıraktığımız 15 yıl içerisinde Arsin’imizin değerlerine değer katan hizmetlerimizi yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile görevimden ayrılıyorum. Arsinimize hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum. Bundan sonra da Arsin’imiz ve siz değerli hemşerilerim için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim.

Acılarınız hüznümüz, mutluluklarınız sevincimiz oldu. Birlikte ağladık, birlikte güldük. Görevler, makamlar ve mevkiler gelip geçer… Ancak geriye bırakacağımız en değerli hazine olan sizlere ve Arsin’imize hizmet ederek kazandırdığımız hizmetler, dokunduğumuz kalpler kalır.
Desteğini ve güvenini benden esirgemeyen kıymetli Arsinlilere, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli meclis üyelerime ve gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yerine getiren değerli belediye personelimize,her zaman bana destek olan eşim Dr.Filiz Şene ve büyüdüklerini görmeye zaman bulamadığım kızlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Şimdi helalleşme zamanı. Her anını hizmete dönüştürdüğümüz 15 yıl boyunca sarf ettiğimiz emeğimiz, göz nurumuz sizlere ve Arsin’imize son zerresine kadar helal olsun. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyor ve saygılarımı sunuyorum.