Arsin FK İş Adamlarını Ziyarete Devam Ediyor

Arsin FK İş Adamlarını Ziyarete Devam Ediyor

Arsin’de spor anlamında faaliyetlerin bitmemesi için bir araya gelen ekip Eski Yeşilyalıspor’u alarak Arsin Futbol Kulübünü kurdu, yönetim kendinden emin bir şekilde hedefi şampiyonluk olarak koydu ve bu yolda da emin adımlarla ilerliyor.

Arsin Futbol kulübü başkanı Cengiz Öksüz, ilçemizin yetiştirdiği önemli değerleri yönetimi ile ziyaret ediyor ve kulübe destek istiyor.

Hiçbir geliri olmayan Amatör takımlar tamamen dış kaynakların desteği ile yürümekte olduğuna değinen kulüp başkanı Cengiz Öksüz, Arsinli iş adamı İbrahim İsaoğlu’na bundan önceki destekleri başta olmak üzere şuan kulübümüze yapmış olduğu yardımdan dolayı teşekkür ederiz. Kendisi ile geçmişte de birçok hukukumuz olmuştur, bizleri hiçbir zaman boş çevirmediği gibi, spor faaliyetlerinde her zaman yanımızda olmuştur, Geçtiğimiz yıllarda Arsinspor’a İstanbul’da düzenlediğimiz gecemiz başta olmak üzere beklentilerimizden fazlasını her zaman bizlere göstermiştir kendisine teşekkür ederim, şeklinde konuştu.

Öksüz ‘’Bilindiği üzere Amatör kulüplerin hiçbir desteği yoktur, Biz bugün puantajda Lider durumda isek bu yönetimimiz ve değerli iş adamlarımızın sayesindedir’’ dedi.

 

Arsinli iş adamımız Oktay Kaplan’a ve Hasan Aydın’a kulübümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı ayrı ayrı, yönetim kurulum adına ve şahsım adına teşekkür ederim.

Kulübümüzden flama ve masa üstü flaması alarak takımıza kayda değer destekte bulunmuşlardır.  Bu tür desteklerin devam etmesi durumunda, desteklerinizin boşa gitmediğini sezon sonunda sizlere göstereceğiz, şeklinde konuştu.