Arsin Kaymakamı Güven Arsin FK'yı Çok Beğendi

Arsin Kaymakamı Güven Arsin FK'yı Çok Beğendi

Arsin Futbol Kulübü’nün Salı günü kendi sahasında konuk ettiği Gülbaharspor müsabakasını ilçe Kaymakamı Yakup Güven Protokolden izledi.

Salı günü ilçe stadında oynanan Arsin FK Gülbaharspor karşılaşması 3-1 Arsinspor’un üstünlüğü ile sona ermişti, müsabakanın ilk dakikalarında protokolde yerini alan ilçe kaymakamı Yakup Güven, Gençlik ve spor Hizmetleri ilçe müdürü Taner Şentürk ve kulüp başkanı Cengiz Öksüz berberce karşılaşmayı izledi. Stadda herkesle selamlaşan ilçe kaymakamı halkın takdirini topladı.

Kaymakam Güven ‘’Spor ilçelerde birlik ve beraberliğin temsilidir, sosyal bir aktivitedir, gençlerimizi spora yöneltmek adına girdiğiniz yolda sizleri tebrik ederim, gerçekten iyi bir kadronuz var inşallah adınızı 1. Amatöre yazdırır, sonrasında da ilerleyerek gidersiniz’’ şeklinde konuştu.

Öte yandan Arsin Futbol Kulübü başkanı Cengiz Öksüz, ilçenin önde gelen idarecileri, siyasileri, iş adamlarını Arsin Futbol Kulübüne destek vermeye, ilçenin tek takımı olan Arsin FK‘nın karşılaşmalarını islemeye davet etti.