ARSİN ÖNCE HİZMET BEKLİYOR, BAKAN DEĞİL

ARSİN ÖNCE HİZMET BEKLİYOR, BAKAN DEĞİL

Saadet partisi Arsin Belediye başkan adayı Ramis Sunguroğlu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini, yaptıkları çalışmalar neticesinde seçmenin büyük bir bölümünün desteğini alarak seçimi kazanacaklarını belirtti.

Sunguroğlu iyi bir ekip kurduklarını ve 1 Nisan sabahı Arsin`de hizmet seferberliğini başlatacaklarını söyledi. 15 yıldan beri Arsin`i yöneten ve bundan sonra yönetmeye talip olanlar seçimi kayıp ettiklerini anladıklarından dolayı çareyi bakanları ve milletvekillerini panik içerisinde art arda ilçeye getirerek, ilçe dışından insanları toplayarak oluşturmak istedikleri algıyla beraber Arsin seçmeninin tercihini değiştirmeye çalıştıklarını görmekteyiz. Yarım saatliğine ilçemize gelen bakan ve vekiller aynı psikoloji ile ilçemize yaptıkları ve bundan sonra yapacakları hizmetleri anlatmak yerine, Ramis Sunguroğlu`nun seçimi kazandığını kabul etmiş olacaklar ki seçimlerden sonra “ Ramis Sunguroğlu partimize katılmak isterse kabul etmeyeceğiz.“ gibi açıklamalar yapma acizliğine düşmektedirler. Kaldı ki benim bugüne kadar yaptığım hiçbir resmi ve gayri resmi açıklamada parti değiştirme ile ilgili bir açıklamam olmamıştır. Ben bugün `de bundan sonrada seçmenimizin ve Arsin halkının menfaatleri doğrultusunda onların sesi olmaya devam edeceğim. Bugüne kadar Arsin`e Başbakan geldi Bakan geldi Vekil geldi Ancak gelmeyen tek şey hizmet ve yatırım oldu.

Arsin`i yönetenler Arsin`in sorunlarını çözerek halkıyla barışık olsaydı ve ilçemizin acil ihtiyaçlarından olan şehrin giriş ve çıkışlarına kavşaklı üstgeçit, Kent meydanı otoparklar, Gençlik merkezi, Çok amaçlı Salon, Küçük ölçekli sanayi sitesi, Modern bir Pazaryeri gibi hizmetlerin yanında Yanbolu vadisini çöp vadisi değil Turizm vadisi yaparak ilçemize kazandırsalardı ondan sonra bakan ve vekilleri davet etselerdi. Arsin halkının takdirini kazansalardı.

Artık korkunun ecele faydası yok geliyoruz…

 Biz geldiğimizde herkesin ve her kesimin sesi olarak devlet  yatırımlarını özel sektör yatırımlarını ve belediye yatırımlarını ilçemize kazandırarak bu hizmetlerin temel atma ve açılış törenlerine bakan ve vekilleri davet ederek Arsin halkı ile buluşturacağız. Arsin`in geleceği için çare var.

Çare Ramis Sunguroğlu.