Arsin OSB Akademi’de “İletişim Teknikleri” eğitimi!

Arsin OSB Akademi’de “İletişim Teknikleri” eğitimi!

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmalar için iletişimin önemine dikkat çekmek amacıyla “İletişim Teknikleri” konulu eğitim Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde yapıldı.

Eğitimde, problem tanımlama ve çözüm marifetleri, iletişim nedir? iletişim çeşitleri, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri, ilişkilerin yasası, iletişimde bedel ve beklenti, boyutlu iletişim, topluluk önünde iletişim konuları hakkında temel bilgiler verildi. Firma sahipleri, yöneticiler ve çalışanlardan 27 kişinin katıldığı eğitim Ümit Hallaç’ın sunumlarıyla, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, iletişimin önemine dikkat çekerek “Gerek iş yaşamında gerekse günlük ilişkilerde “her şey” nasıl iletişim kurduğumuzla ilgilidir. Etkili ve sağlıklı bir iletişim kurmak, iletişimle ilgili tüm davranış biçimlerine hâkim olmayı gerektirir. Bu eğitimlerle birlikte güncel hayatta karşımıza çıkan sorunlarla başa çıkabilmeyi öğreniyoruz. Bugünkü eğitimle iletişimin farklı boyutlarını tanımış olduk. Sanayicilerimize ve Bölge çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.” dedi.