Arsin'de Bahçede Kardeşe Facebook Dayağı!

Arsin'de Bahçede Kardeşe Facebook Dayağı!

Arsin’de kız kardeşinin facebook paylaşımlarına öfkelenen ağabey bahçede karşılaştığı kardeşini önce hakaret etti, sonra dövdü.

İstanbul’da yaşayan G.Ü. memleketi Trabzon’a geldi. Trabzon’un Arsin İlçesi’nde baba toprağına gelen G.Ü., ve eşi N.Ü. komşuları ve yakınlarıyla hasret gidermeye başladı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan G.Ü. ve eşi N.Ü.’nün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarına ve yorumlarına sinirlenen A.H., tarlada çalışan eşi ve kız kardeşinin yanına gitti.

ÖNCE YUMRUKLADI SONRA SOPAYLA VURDU

Fındık bahçesinde karşılaştığı kardeşi G.Ü.’ye hakaret eden A.Ü., kardeşine yumrukladı. G.Ü., ağabeyinin yumruğu ile yere düştü. G.Ü.’ye hakaretler eden A.Ü. bu sefer kardeşini sopa ile dövmeye başladı. Bu sırada araya öfkeli ağabeyin eşi girdi. Hızını alamayan öfkeli ağabey kardeşine yönelik hakaretlerini sürdürünce, jandarma karakoluna giden G.Ü., ağabeyinden şikayetçi oldu.

AĞABEY HAKKINDAKİ SUÇLAMALARI REDDETTİ

Gözaltına alınan ve ifadesine başvurulan A.H., hakkındaki suçlamaları reddetti. Olayla ilgili hazırlana dosya savcılığa gönderildi. Cumhuriyet Savcısı kasten yaralama ve hakaret ettiğini iddia ettiği A.H.’nin 9 aydan 3.5 yıla kadar hapsini istedi. Savcı ağabeyin kullandığı sopayı silah olarak kabul etti. Savcı ağabeyin kullandığı sopayı silah olarak kabul etti. A.H. asliye ceza mahkemesinde yargılanacak.