ARSİN’İ İSTİŞAREYLE YÖNETECEĞİZ

ARSİN’İ İSTİŞAREYLE YÖNETECEĞİZ

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı Muhammet Sait Gürsoy, “Milletimizin güçlü bir desteğiyle belediye başkanı seçildiğimde ilçemizi ortak akıl ve istişareyle birlikte yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı Muhammet Sait Gürsoy seçim çalışmaları kapsamında İlçe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşla selamlaşıp sohbet eden Gürsoy, “Milletimizin güçlü bir desteğiyle belediye başkanı seçildiğimdeilçemizi ortak akıl ve istişareyle birlikte yöneteceğiz” dedi.İlçe yönetimindeki paydaşlarıyla sık sık bir araya geleceğini ifade eden Gürsoy, “Kaymakamımız Sayın Yakup Güven’e, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Erhan Zeren’e ve İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Zeyit Tolu’ya misafirperverliği için teşekkür ediyorum. İlçemizin dünü, bugünü ve yarını için gayetfaydalı bir sohbet oldu. Ortak akıl vurgusunu en baştan beri yapıyoruz.Bunu sadece lafta bırakmayacağız ve bu buluşmalarımızı sık sık yapacağız. İlçemize kazandıracağımız yatırımların yanı sıra yapacak olduğumuz hizmetleride paydaşlarımızla iş birliği içerisinde gerçekleştireceğiz. Güvenlik ve asayiş noktasında şükürler olsun ciddi bir problemimiz yok bu noktada vatandaşlarımıza da güvenlik güçlerimize de minnettarız.” dedi. Gürsoy, hükümet konağında bulunan kurum müdürleri ve çalışanları da ayrı ayrı ziyaret ederek hem destek hem dua istedi.