Başkan Şen’den Arsin Belediyesi İçin Açıklama!

Başkan Şen’den Arsin Belediyesi İçin Açıklama!

Arsin belediye başkanı Dr. Erdem Şen Arsin Belediye başkanı adayı Sait Gürsoy’un açıklanmasının ardından sosyal medya üzerinden açıklama yaparak tüm aday adaylarına ve aday gösterilen Sait Gürsoy’a tebrik mesajı yayınladı.

Şen ’’15 yıl boyunca gururla taşıdığımız Ak Belediyeciliğin Arsin başkanlığı görevimiz 31 Mart itibarıyla bitmiş olacaktır. Bu onurlu göreve talip olan aday adayı arkadaşlarımız Sn. Farabi Hacıhasanoğlu, Sn. Şaban Bülbül, Sn. Seyit Hisoğlu, Sn. Sedat Özbakır ve Sn. Ramazan Sarı arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Genel merkezimiz tarafından aday olarak arkadaşımız Sait Gürsoy gösterilmiştir.

Her zaman olduğu gibi bundan sonrada bir ve beraber olarak tüm gücümüzle başkan adayımız Sayın Sait Gürsoy'un yanında Arsin'de Ak Belediyeciliğin devam etmesi için çalışacağız. Bu onurlu görevi üç dönem boyunca bize layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seçilebilmemiz için çalışan ve her zaman yanımızda olan tüm AK Parti teşkilatına, oylarıyla bizi bu göreve seçen tüm hemşehrilerime, hizmet etmekten gurur duyduğum tüm Arsinlilere en içten şükranlarımı sunar herkese teşekkür ederim’’ dedi.