Başkan Şen’in Teşekkürleri

Başkan Şen’in Teşekkürleri

Trabzon’a gelerek Artvin’e geçen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül damadı olduğu Arsin ilçesine geliyor. Bugün saat 16.00’da ilçede olacak olan Gül’ün ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da hafta sonunda Arsin’e gelecek. Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen Bakanlara hizmetleri için teşekkür etti.

31 Mart seçimlerine doğru AK Parti’nin Bakanları sahada. Dün Trabzon’a gelen ve Trabzon Adliyesini ziyaret ettikten sonra baba ocağı Artvin’e geçerek seçim çalışmaları yapan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül bugün de damadı olduğu Arsin ilçesine gelecek ve seçim çalışmalarına katılarak AK Parti Belediye Başkan adayı Sait Gürsoy’a destek verecek.

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen dün TAKA Gazetesine yaptığı ziyarette, Abdulhamit Gül’ün ardından Cumartesi günü akşam saatlerinde de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ilçe ziyareti yapacağını ve vatandaşlarla kucaklaşacağını ifade etti.

Başkan Şen, ziyaret öncesinde hem İçişleri Bakanı Soylu hem de Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a teşekkür eden afişler hazırladı.

 

Arsin CHP’den Basın Açıklaması

CHP Arsin ilçe başkanı Hasan Sungur’dan Basın Açıklaması

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere partimiz; CHP ve İYİ parti ile ittifak yaparak hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz.

İlçe örgütü olarak secim hinterlandımız olan Arsin’de de güçlü bir şekilde CHP ve İYİ Parti olarak millet ittifakı adı altında seçime girmekteyiz.

Genel merkezler bazında olduğu gibi yerelde de güçlerimizi  birleştirerek secime hazır hale gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonra yöneticiler üyeler  ve partimize gönül vermiş seçmelerimize düşen görev; yöneticiler bazında olduğu gibi millet ittifakı adaylarının arkasında kenetlenmektir.

Yerel bir seçim süreci yaşamaktayız. Bizi yönetenler her fırsatta seçmenleri ayrıştırma yöntemi kullanmakta ve hatta seçmenleri ayrıştırmaya devam edecektir.

Görevimiz; daha iyi bir Arsin hayal etmekteyiz. Hayallerimizi gerçekleştirmek için gelecek için; seçmene hoşgörülü bir şeklide seçim manifestolarımızdaki hedeflerimizi anlatarak seçmenlerimizin oylarına talip olmaktır.

Daha iyi bir gelecek için her seçimde olduğumuz gibi bu seçim dede bundan sonraki seçimlerde de halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.  

Dev Anket Çok Yakında                    

Arsin’de 8 yıldır kesintisiz yayın yapan haber711.com haber sitesi olarak 31 Mart yerel seçimleri için henüz hiçbir anket yapmadık.

Halkımızın yoğun isteği üzerine önümüzdeki hafta Anket yapma kararı aldık.