DR. SEYİT HİSOĞLU’NUN BİLİNMEYEN YÖNLERİ

DR. SEYİT HİSOĞLU’NUN BİLİNMEYEN YÖNLERİ

Arsin Futbol Kulübü’nün düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesinde enteresan, keyifli ve bir o kadar da mutlu anlar yaşandı.

 Bunlardan bir tanesi de AK Parti Belediye Başkan Aday adaylarından Dr. Seyit Hisoğlu’nun olduğu masaydı. Hisoğlu’nun Arsin İlçe Kaymakamı Yakup Güven ile hoş sohbeti gözden kaçmadı.

Dışardan bakıldığında herkesin o masada oturma isteğinin üst seviyede olduğuna tanık olduk. Bu da akıllarda soru işaretleri de oluşturdu. Sohbet keyifli, gülme ve mutluluk tavan yapmış.

Peki, bunun nedeni neydi?

Bu durumu Hisoğlu’ndan öğrendik. Meğerse kendisinin çok güzel Karadeniz fıkraları anlatma ve espri yapma özelliği varmış. Masada oturan ilçe kaymakamı Yakup Güven, ilçe milli eğitim müdürü Yavuz Üstündağ ve Arsin gençlik ve spor müdürü Taner Şentürk Hisoğlu’nun anlattığı birbirinden komik fıkra ve esprilerle kahkahaya boğulmuşlar. Bunun üstüne de gecede sahne alan solistin o esnada söylediği Karadeniz şarkısının mazisi de eklenince sevgili Hisoğlu’nun şehrine hakim olan nadir kişiliklerden biri olduğunu anladık.

Bizlerde kendisine meslek hayatında başarılar diliyoruz.