ERDEM ŞEN’İN KATILDIĞI TOPLANTIDA ARBEDE ÇIKTI

ERDEM ŞEN’İN KATILDIĞI TOPLANTIDA ARBEDE ÇIKTI

 

HABER711 GÜNDEMDEKİLER… (11 MART 2019)

ERDEM ŞEN’İN KATILDIĞI TOPLANTIDA ARBEDE ÇIKTI
Şu sıra siyasette neler oluyor neler. Bir partide sular durulurken diğerinde fırtına kopuyor.  Dün Cumhur İttifakı öğleden sonra Yenimahalle’de (Gocaba) bir program düzenledi. Arsin belediye başkanı Dr. Erdem Şen’in organize ettiği toplantıya Cumhur İttifakı Arsin Belediye Başkan adayı Sait Gürsoy ve ekibi de katılmış. Kulağımıza gelen bilgilere göre toplantıda konuşması biten başkan Şen’den aynı mahalleden bir vatandaş söz istemiş. Başkan Şen’i yalancılıkla suçlayan vatandaş daha da ileri giderek hakaret edince başkan Erdem Şen vatandaşın üzerine yürümüş ve arbede çıkmış. Araya giren partililer kavgayı büyümeden önlemiş. Yine edindiğimiz bilgilere göre başkanı yalancılıkla suçlayan vatandaşa yolunun yapılması için defalarca söz verilmiş ama yerine getirilmemiş bu nedenle de aynı kişi ile başkan Şen zaman zaman tartışmış.

İYİ PARTİ DİREKTEN DÖNMÜŞ
Sahaya inmekte geciken, ancak son zamanlarda iyi bir ivme yakalayan İyi Parti de ise tabiri caiz ise skandalın eşiğinden dönüldü. Geçen hafta içinde İyi Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Atakan Aksoy esnaf ziyareti için Arsin’e geldi. Geziye Millet ittifakı ile birlikte Arsin Belediye başkan adayı Suat Sarıalioğlu CHP Arsin İlçe Başkanı Hasan Sungur CHP parti yöneticileri ve encümenler de katıldı. Yine kulağımıza gelen bilgilere göre Suat başkan ile CHP Arsin İlçe başkanı Hasan Sungur arasında kavgaya ramak kalan tartışmalar yaşanmış. Hatta Suat başkan ve  İlçe başkanı Hasan Sungur’u Atakan Aksoy seçim ofisinde barıştırmak istemiş ama taraflar birbirlerine yine rest çekmişler. Partililer araya girerek lakırdının kavgaya dönüşmesinin önüne geçilmiş.

SAADET SUSKUN AMA ÇALIŞKAN
Yerel seçimlerin  Arsin’deki en sorunsuz partisi Saadet partisi. Adayları Ramis Sungur nokta ziyaretler yapmaya başlamış bile. Nerede cenaze varsa Ramis başkan orada. Nerede hasta varsa Ramis başkan orada. Projelerini görücüye çıkarmış. İsmail Türüt’e yaptırılan seçim müziği ise ilgi görüyor. Olumsuz bir habere ulaşamadık. Yada karda yürüyüp iz bırakmama misali hareket ediyorlar.

Seçime katılan bütün aday adaylarına başarılar dileklerimizle bugünlük bu kadar