FINDIKTA VATANDAŞA KAZIK ATTILAR

FINDIKTA VATANDAŞA KAZIK ATTILAR

Belediyeler ‘İYİ’olacak

Geçen dönem Trabzon’da İYİ Parti’den milletvekili adayı olan Tuna Taşkın ülkenin içinde bulunduğu durumun vahim bir hale geldiğini belirtti. Ankara’da bazı ziyaretlerde bulunduktan sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile de görüşen Tuna Taşkın  İYİ belediyelerle Türkiye’nin iyi olacağını söyledi.

PARTİLİYE HİZMET ANLAYIŞINA SON VERİLMELİ

İyi Parti’nin Arsin’deki güçlü sesi Tuna Taşkın yaklaşan yerel seçimlerle ilgili açtı ağzını yumdu gözünü. Seçildiklerinde sadece birilerinin başkanlığını yapan zihniyete son vereceklerini belirten Taşkın “Belediye başkanlığı ünvanını alan kişi  yönetmekle sorumlu olduğu tüm topluluğa aynı ölçüde yaklaşmalı ve partizanlık yapmaması gerektiğinin altını çizerek şöyle konuştu:

FINDIKTA VATANDAŞA KAZIK ATTILAR

‘’Genel Başkanımız Meral Akşener’in de söylediği gibi, Milletimize söz veriyoruz. Rant ofisine döndürdükleri belediyeleri, yerel seçimlerde ellerinden alacağız. Milletimizin her kuruş hakkının, neferi olacağız. Milletimiz İYİ belediyelere baktığında diyecek ki; ‘Keşke Türkiye’nin başında da İYİ Parti olsa’. Karadeniz aylardır fındık fiyatını açıklayın diye feryat etti. Kulaklarını üreticilerin bu seslerine tıkadılar. Karadenizli milletvekillerinden özellikle de Trabzonlu vekillerden bu konuda hiçbir ses çıkmadı. Durdular, durdular ve tepkileri gördükten sonra 27 Ekim’de fiyat açıkladılar. Ama üreticinin elinde fındık kalmadı ki. Köyden kente dönüş ve okul ihtiyaçları derken fındığını düşük fiyat olsa da satmak zorunda kaldı’’

İYİ PARTİ HESAP SORACAK

Gelecek yıl hasat zamanı mecliste olacaklarını iddia eden Tuna Taşkın sözlerini şöyle tamamladı: “Vatandaşın borcu bini aşmış. Nasıl beklesin. Çocuğu var okula kaydettirecek, kılık kıyafet alacak ,evladı var evlendirecek, evlendirdiklerinin borçlarını ödeyecek, kış geliyor yakacak alacak. Yazık değil mi bu üreticilere. Yerel seçimlerde gelip bu insanlardan oy isteyecek yüzü kendilerinde nasıl bulacaklar. Bu gibi anlayışın dinde imanda yeri var mıdır.

 Halkını kandıran bir iktidar anlayışı olur mu. Bunun hepsinin hesabını İYİ parti olarak soracağız. Bu millet eninde sonunda verdiği oyun hesabını soracaktır. Buna yerel seçimlerde belediyeleri İYİ yaparak  soracaklar”.