Hisoğlu'ndan "Çocuklar Gülümsesin Diye Geleceğe Dört Nala" Projesine Destek

Hisoğlu'ndan "Çocuklar Gülümsesin Diye Geleceğe Dört Nala" Projesine Destek

Arsin At çiftliğinin yöneticileri, "Çocuklar Gülümsesin Diye Geleceğe Dört Nala" projesi kapsamında "badem" ve "çikolata" isimli atların yanı sıra "muhtar" adını verdikleri sıpayla okulları gezerek, çocukları binicilik sporuyla tanıştırıyor. 

Proje kapsamında öğrencilere at sevgisini aşılamaktan yana, okul malzemesi olarak silgi, kalem, defter, oyuncak gibi malzemeleri ihtiyaç sahipli öğrencilere dağıtan Arsin At Çiftliği yöneticileri bu anlamda desteğe ihtiyaç duyduklarını bildirdi. 

Yapılan destek çağrısı sonrasında bir çok yardımsever destekte bulunurken, bir yardımda AK Parti Arsin belediye başkanı aday adayı Dr. Seyit Hisoğlu’ndan geldi. Hisoğlu, çocuklar için oyuncak desteğinde bulunarak gönülleri fethetmiş oldu. Desteğinden ötürü kendilerine teşekkür eden Arsin At Çiftliği yöneticisi Ramazan Yiğit şunları söyledi: “Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizlere destek olacağım diye söz vermişti ve sözünü tuttu. O ve onun gibi yardım severlerden Allah razı olsun. Çocuklara hayvan sevgisini aşırlarken onların okul malzemesi ihtiyaçlarını karşıladığımız için çok mutluyuz. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.”