İtiraz etti, düzelttirdi

İtiraz etti, düzelttirdi

Arsin Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Sait Gürsoy, Belediye Meclis Üyeliği için kullanılan oyların tutanağa yanlış geçirildiğini söyledi. Gürsoy “Partimize verilen oy 161 iken 23 yazılmıştı, bizim olan oy ise BBP'ye yazılmıştı. İtirazımız sonucunda yanlış düzeltildi” dedi.

Kesin olmayan 31 Mart Yerel Seçim sonuçlarına göre Arsin Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Sait Gürsoy, Belediye Meclis Üyeliği için kullanılan oyların tutanağa yanlış geçirildiğini söyledi. Gürsoy “Partimize verilen oy 161 iken 23 yazılmıştı, bizim olan oy ise BBP'ye yazılmıştı. İtirazımız sonucunda yanlış düzeltildi” dedi.

Arsin Belediye Başkanı olarak seçilen Sait Gürsoy, yazılı bir açıklama yaparak, oyların tutanağa yanlış geçildiğini kaydetti. Gürsoy “İncelemelerimiz sonucunda Dilek Mahallesi 1024 nolu sandıkta Belediye Meclis Üyeliği için kullanılan oyların tutanağa yanlış geçirildiğini tespit ettik. Partimize verilen oy 161 iken 23 yazılmıştı, bizim olan oy ise BBP'ye yazılmıştı. İtirazımız sonucunda yanlış düzeltildi ve 10. sıra meclis üyesi adayı Ömer Bayraktar kardeşim de meclis üyesi olarak seçilmiş oldu. Destekleri için hemşerilerimize tekrardan teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.