Köpeği ısırdı Kendi dövdü

Köpeği ısırdı Kendi dövdü

Arsin’de alt geçitte uyuyan İranlı’ya köpeği ile saldıran kişi tutuklandı.Arsin’de sabaha karşı alt geçitten geçerken karşılaştığı İran uyruklu Behzad J. adlı kişiye köpeği ile birlikte saldıran F.T. adlı kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

ALT GEÇİTTEN SALDIRDI

Arsin İlçesi Yeşilyalı Mahallesi Organize Sanayi Alt Geçi’nde iki kişi sabaha karşı saat 04.00 sıralarında karşı karşıya geldi. Alt geçitten geçen İran Behzad .J., karşı yönden köpeği ile birlikte gelin bir kişinin aniden saldırısına uğradı. Saldırganı tarafından tekme tokat dövülen Behzad J. saldırganı yanında buluna köpek tarafından da ısırıldı. Saldırganın elinden kaçarak kurtulan Behzad J., jandarma karakoluna sığındı. Alt geçitten geçerken tanımadığı bir kişini kendisine saldırdığını söyledi. Saldırganın yanında bulunan köpeğini kendisi üzerine saldırdığını ve köpeğin kendisini ısırdığını belirten Behzad J. Kendisine saldıran ve döven kişiden şikayetçi oldu.

ARSİN’DE JANDARMA SALDIRGANI YAKALADI

Arsin Jandarma Komutanlığı ekipleri şikayet üzerine harekete geçti. Jandarma ekipleri önce eşkal belirledi ardında da mahallede köpek sahibi olanları araştırmaya başladı. Yapılan çalışma sonucunda saldırganın F.T. olduğu belirlendi. Sebepsiz yere İran uyruklu kişiye saldırdığı belirlenen ve gözaltına alınan F.T. yaptığından pişman olduğunu söyledi. Saldırgan köpeğini silah olarak kullandığı gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.