KOZ VE KOZOĞLU AİLESİ YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ YEMEKTE BULUŞTU

KOZ VE KOZOĞLU AİLESİ YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ YEMEKTE BULUŞTU

ARSİN İÇİN KİM ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYARSA,
ONUNLA BERABERİZ

Yerel seçimler öncesi Trabzon’un Arsin ilçesinde seçim rüzgarı erken esmeye başladı. Arsin’in tanınmış ailelerinden olan Koz ve Kozoğlu aile bireyleri dün akşam organize ettikleri yemekte bir araya geldi. 

200 KİŞİKİK BİRLİK VE BERABELİK YEMEĞİ
Koz ve Kozoğlu aile bireyleri birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelerek yerel seçimler öncesi tarafsızlık mesajı verdi. Yaklaşık 200’e yakın bireyin katıldığı yemekte aileler adına konuşma yapan İbrahim Koz, “Yerel seçimlerde Arsin için elini kim taşın altına koyacaksa seçimlerde onunla beraber olacağız” dedi. 

“ARSİN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
İbrahim Koz birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları söyledi: “Arsin ilçemiz adına ailemizin bireyleriyle yemek programı düzenledik. Arsin için gençler için elini taşın altına koyacak kim varsa onların yanında olacağız. Yerel seçimler öncesi bu birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelerek ilçemiz adına daha iyi neler yapılır, neler yapılmalı konuları üzerinde istişarelerde bulunduk. Koz ve Koz aileleri olarak 2019’un mart ayında gerçekleştirilecek olan seçimlerde kazananın Arsin olmasını istiyoruz. Trabzon’un yatırıma en müsait ilçelerinden birisi olan ilçemize daha çok yatırım kazanılması için elini taşın altına koyan herkesin yanında olacağız. Parti gözetmeden Arsin için çalışmalar yapıp destekte bulunacağız.”