Kurnaz’ın Anne Acısı

Kurnaz’ın Anne Acısı

Çaykur Genel Müdürlüğü, İyidere Çay Fabrikasının sevilen başarılı Müdürlerinden Halil İbrahim KURNAZ’ın, bir aydır Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat eden annesi Hacı Nazife Kurnaz (85) dua ve gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Bir aydır tedavi gördüğü, Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat eden, Çaykur İyidere Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz’ın annesi merhume Nazife Kurnaz’ın cenaze namazı Arsin ilçe merkezindeki Ulucami’de öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, dualarla Dilek mahallesindeki aile mezarlığına defnedildi.

7 çocuk annesi, Çaykur İyidere Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz’ın annesinin cenazesine, Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, Çaykur Genel Müdür Yardımcıları Yusuf Ziya Alim, Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Öz Gıda İş Sendikası D. Karadeniz Başkanı Sultan Murat Karadağ, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Ak Parti İyidere İlçe Başkanı Talat Tüfekçi, Ak Parti İyidere İl Genel Meclis üyesi Sabit Karafazlı, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke, çok sayıda Çaykur Daire Başkanı, Çaykur Çay Fabrika Müdürleri, çok sayıda Çaykur işçi ve memurlarıyla, Arsin ’de görev yapan Kamu kuruluşlarının yöneticileri, Vakıf ve Dernek Başkanları,çeşitli siyası Partilerin Belediye Başkan aday adayları, STK temsilcileri, Arsin ve İyidere ilçesinden çok kurum amiriyle, Arsin, Rize, İyidere, Yomra ve Yeşilyalı’dan çok sayıda esnaflarla, kalabalık bir cemaat topluluğu katıldılar. Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı açıklama töreni için Ankara’ya davet edilen,Çaykur YK Başkanı ve Genel Müdürü Ekrem Yüce, Çaykur İyidere Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz’ı telefonla arayarak taziyelerini iletti.