NEDİM MOLLAVEİSOĞLU YAZDI - BENİM İŞİM BİTTİ, BAŞARILAR DİLİYORUM

NEDİM MOLLAVEİSOĞLU YAZDI - BENİM İŞİM BİTTİ, BAŞARILAR DİLİYORUM

Nedim MOLLAVESİOĞLU

BENCE

 BENİM İŞİM BİTTİ, BAŞARILAR DİLİYORUM

Yaklaşık iki ay, Arsin’de Millet İttifakı ile yaptığım anlaşma gereği seçim çalışmalarına katıldım. Öncelikle Arsin’li biri olarak şunu söylemek isterim ki Arsin’de örnek bir siyaset anlayışı ve centilmenlik kuralları içerisinde bir yarışa tanık oldum. İmkanı olan parti daha çok çalıştı, olmayan ise elinden geleni yaptı. Ama genele bakıldığında Arsin iyi bir seçim dönemi geçirdi diyebilirim.

Ben,  İyi Parti’nin adayı Suat Sarıalioğlu’nun basın danışmanlığını  ve İyi Parti’nin yazışmalarını yaptım. İttifakın seçim çalışmalarını adım adım takip ettim ve oluşturduğum WhatsApp  grubunda basın sektöründeki gazeteci arkadaşlarımla paylaştım. Yaşadığım süreç içinde ne kadar seçim çalışması yapıldıysa ben iki mislini aktarmaya çalıştım. Yani, ben görevimi yaptığıma inanıyorum. Basın danışmanlığını yaptığım Suat beyi çok eski tanırım. İYi Parti Arsin İlçe Başkanı Mustafa Küçükibrahimoğlu’nu son beş yıl tanırım. CHP İlçe başkanı Hasan Sungur’u eski tanırdım ama arkadaşlığımız, dostluğumuz yoktu. Her iki partinin yöneticileri ile seçim sürecinde tanıştım. Encümen listesindeki bir çok değerli insan ile tanışma fırsatım oldu. Güzel dostluklar kurdum.

Asla iş yaptığım yere ihanet etmedim etmem de. Bu nedenle çalışma sürem boyunca ben sadece işimi yaptım. Kimse bana alınan sonuç ile ilgili nerede yanlış yapıldı diye sormasın. Soranlara da bu nedenle cevap vermiyorum. Ama şunu iyi biliyorum ki yakın zamanda birileri, birilerinden hesap soracak. Çünkü seçim çalışmasına katılan encümenler arasında beklentileri olanlar vardı.

Hata varsa ki; alınan sonuca  göre var, yapılan hatalardan ders alarak yoluna devam edecek olan Arsin Millet İttifakı içerisinde bulunan parti yetkililerine, beraber çalıştığım partili dostlarıma, encümen listesindeki arkadaşlarıma, danışmanlığını yaptığım ve seçime heyecan ve renk kattığına inandığım Suat Sarıalioğlu’na teşekkür eden bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum..