Sağıroğlu Arsin’de aday oluyor

Sağıroğlu Arsin’de aday oluyor

Çalışkan, güvenilir ve herkesi kucaklayan bir başkan olmak için aday olmaya karar veren Köksal Sağıroğlu destek arayışlarına başladı.

Ülke genelinde Genel Kurullarını yapmaya hazırlanan İYİ Parti’nin Arsin teşkilatında da hareketlilik başladı. Yıllardır ülkücü camianın içinde bulunan ve İYİ Parti’nin kurulması ile siyasete bu partide devam eden Arsin’in sevilen simalarından biri olan Köksal Sağıroğlu ilçe başkanlığı için kolları sıvadı. Sağıroğlu yaptığı açıklamada “Cesaretli duruşu ile Ülke siyasetine damga vuran Meral hanım Türkiye için yeni bir umut olmuştur. Bunu son seçimlerde herkes gördü. Özellikle ülkücü camiadan katılımlarla İYİ Parti önümüzdeki seçimlerde ülkemizin yönetiminde söz sahibi olacak bir konuma gelmiştir. Böyle bir partinin Arsin’de’de güçlü bir yönetime ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarımla yaptığım görüşmelerde ilçe başkanlığına aday olacağımı söyledim” dedi.

Köksal Sağıroğlu  İYİ Parti’nin mevcut İlçe başkanı ile de görüşeceğini sözlerine ekleyerek, “ İYİ Parti tabela partisi olmamalı. Partimizin kapısını açan yok. Varlığımızla yokluğumuz belli değil. Parti ofisimizi aktif hale getirip yeni üye kayıtları yapmalıyız. Küskün arkadaşlarımızla istişare yaparak eksiklerimizi tespit etmeye çalışmalıyız. Son seçimlerde yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı masaya yatırarak yeni bir yol haritası belirlemeliyiz. Türkiye genelinde büyük bir düşüş yaşayan iktidar partisini gören vatandaşlar güvenli liman aramaktalar. Bu güvenli liman biz olmalıyız. Bunun için de güvenilir, çalışkan ve herkesi kucaklayan bir başkan olmak için aday olmaya karar verdim. Bunu ilerleyen günlerde resmen kamuoyuyla paylaşacağım”söyledi.