Sağıroğlu ateş püskürdü 'Hakkımı helal etmiyorum"

Sağıroğlu ateş püskürdü 'Hakkımı helal etmiyorum"

Yomra'da seçimi kaybeden İbrahim Sağıroğlu sonuçların ardından mesaj yayınladı. 

31 Yerel ve Mahalli idareler seçiminde koltuğunu İYİ Parti Mustafa Bıyık'a kaptıran İbrahim Sağıroğlu seçimlerin ardıdnan sitem dolu mesaj yayınladı.

Vatandaşlardan helallik isteyen Sağıroğlu iftira edenlere ise hakkını helal etmediğini ifade etti.

Açıklamalarda bulunan eski başkan İbrahim Sağıroğlu "Sevgili vatandaşlarım çok kıymetli Yomralılar; Seçimler demokrasimizin vazgeçilmezidir. Bizim için geçmişte olduğu gibi bugünde Yomralı vatandaşlarımızın kararı her şeyden önemlidir. Suçlu aramıyoruz, ekip arkadaşlarımızın ve bizlerin yapmış olduğu yanlışlar yüzünden halkımız böyle bir karar vermiştir. Sandıktan çıkan sonuç bizim için bakidir. Her zaman dedik bizim tek derdimiz ‘Yomradır’. Bu ilke doğrultusunda da 15 yıl gibi uzun bir süre sizlerin dertleriyle dertleşerek hizmet vermeye çalıştık. Bu süre zarfında bizlere destek veren kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ederek hakkımı helal ediyor, sizlerdende helallik istiyorum. Şunun özellikle bilinmesini isterim ki, bizim verilmeyecek olan hiç bir hesabımız olmadı. Yine olmayacak. İftiralarla bizleri karalamaya çalışanlara hakkımı helal etmiyorum.

Bundan sonraki süreçte yine vatandaşımın arasında olup 7/24 hizmetinde olmaya devam edeceğim. Kalın sağlıcakla..." ifadelerini kullandı.