Sorumluğumuzun Bilincindeyiz

Sorumluğumuzun Bilincindeyiz

Arsin Platformu geride kalan bir yılı değerlendirmek ve yaklaşan yerel seçimler gündemiyle toplandı. 
Arsin Platformu Başkanı Oktay Acar 2019 mahalli idareler seçimi öncesi sivil toplum örgütleri ve muhtar olarak sorumluluklarımızı nasıl yerine getiririz ve ilçemize nasıl katkı sağlarız çalışmasını yapık dedi. 
Arsin Platformu Başkanı Oktay Acar; Biz Arsin platformu bu güne kadar üstlendiğimize misyon ortada. Üç yüz elli kişilik genişletilmiş istişare toplantısı ve sonrasın da yaptığımız çalışmalarla ilçenin öncelikleri, sorunları ve sorunlarını değerlendirdik. Platform olarak Kurulduğumuz günden beri siyaset üstü duruşumuzu devam ettirerek ilçemizin geleceği için üzerimize düşeni yapmakta kararlıyız. Kim olduğuna bakmadan siyasi kimliğine bakmadan ilçemize faydalı düşünce, fikir ve projeleri destekleyerek arkasında duracağız.
Genişletilmiş istişare toplantımız ve sonrasın da yaptığımız çalışmalar bize gösterdi ki; siyasi karar vericiler ilçenin gerçek gündemini görmezlikten gelirler ise ilçede önemli bir boşluk ve eksik meydana gelmiş olacak. Biz platform olarak ilçemizi en iyiye en güzele taşıyacak ekibin oluşması için üzerimize düşeni yapacağız dedi.