Sunguroğlu Sosyal Medyadan Gelen Talebe Duyarsız Kalmadı

Sunguroğlu Sosyal Medyadan Gelen Talebe Duyarsız Kalmadı

Saddet Partisi Arsin Belediye Başkan adayı Ramis Sunguroğlu sosyal medyadan gelen talep üzerine vatandaşın yaşadığı mahallesine gitti

SUNGUROĞLU, SOSYAL MEDYADAN GELEN TALEBİ KIRMADI!
-
VATANDAŞTAN KÖYE GELİN ÇAĞRISI
Saddet Partisi Arsin Belediye Başkan adayı Ramis Sunguroğlu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmalarında titizlikle hareket eden Sunguroğlu, sosyal medyadan kendisine mesaj atan bir takipçisinin talebini dikkate alarak, soluğu vatandaşın yanında aldı. Başkan adayı Sunguroğlu, Hüseyin Mandıralı isimli vatandaşın kendisine “Sayın başkanım, çarşıdaki esnafı herkes gezer. Önemli olan köyde yaşayan vatandaşları gezip halini sormaktır. Sizleri buraya bekliyoruz” şeklinde attığı mesaj sonrası vatandaşın mahallesine gitti.

“KÖYLÜ VE KENTLİ AYRIMI YAPMAYACAĞIZ”
Köylü ve kentli ayrımı yapmayan bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayan Sunguroğlu, Mandıralı’nın taleplerini ve isteklerini dinleyerek şunları söyledi: “Köylü ve kentli ayrımı yapmayan bir yönetim anlayışıyla bu yola çıktık. Sosyal medya başta olmak üzere vatandaşlarımız tarafından gelen bütün yorumları ve talepleri okuyoruz. Hüseyin kardeşimizin çağrısı üzerine buraya geldik. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Hüseyin kardeşimizin taleplerini dinledik, ilgisinden ve yorumlarından ötürü kendisine teşekkür ettik.”

“ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN!”
Sunguroğlu’nun kendisini ziyaret etmesinden memnun olduğunu dile getiren Mandıralı ise, şunları ekledi: “Köyleri hep yalnız bıraktılar. Bizler buradayız, bizler hep unutulduk. Ramis başkanı çok iyi tanıyoruz. Köylerden ellerini hiçbir zaman çekmedi. Facebook’ta ziyaret paylaşımlarını da görünce, köye gelmesini istedim. Ve bunu yazabildiğim kadarıyla yazdım gönderdim. Ramis başkanımızda hemen dikkate aldı, ve yanımıza geldi. Allah kendisinden razı olsun. Köylünün her zaman sesi olmuştur.”