SUNGUROĞLU, VATANDAŞIMIZI TEK TEK DİNLİYORUZ

SUNGUROĞLU, VATANDAŞIMIZI TEK TEK DİNLİYORUZ

Saadet Partisi Arsin Belediye Başkan Adayı Ramis Sunguroğlu, çalmadık kapı bırakmıyor.
Yoğun bir seçim programı geçiren Sunguroğlu, “Tumadık el, dokunmadık gönül, çalmadık kapı bırakmayacağız” sloganıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Arsin’i kucaklamaya ve bir bütün yapmaya geliyoruz” dedi.

VATANDAŞIMIZI TEK TEK DİNLİYORUZ

Seçim çalışmaları kapsamında rotasını Trabzon’da bulunan Arsinli esnaf ve vatandaşlara çeviren Sunguroğlu, yoğun temposuyla çalmadık kapı bırakmıyor. Tutmadık el bırakmayacaklarının altını çizen Sunguroğlu, “Unutun hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz. Ben sadece seçim zamanlarında hemşerilerimin yanında giden bir başkan adayı değilim. Bizi herkes tanır ve bilir. Her fırsatta hemşehrilerimle vakit geçirip, onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Trabzon’daki büyüklerimizin, kardeşlerimizin, yeğenlerimizin yanına giderek Arsin’i konuşuyoruz. Bizlerin tek ortak derdi var, o da; Arsin. Güzel ilçemizin kaybettiği koca yılların telafisi için ilaç biziz ve bunun için de aday olduk. Sorunları biliyoruz. Her bir vatandaşımızı tek tek dinliyoruz. Birlikte çözüm olmak için geliyoruz. Ve ortak akılla istişareler içindeyiz.” İfadelerini kullandı.

ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Devam eden Sunguroğlu, “Köylü ve kentli ayrımının yapıldığı aynı zamanda köyde yaşayan vatandaşlarımızın küstürüldüğü bununla beraber, Trabzon’da esnaf olan vatandaşlarımız bile aynı sorunda şikayetçi. Arsin’de yaşayan, Arsinli olan her bir vatandaşımız bizim gözbebeğimizdir. Bir tarafı tutarak diğer tarafı nasıl ayırabilirsiniz? Böyle bir şey olabilir mi? Ne yazık ki Arsin’inimize bu oldu. Vatandaşlarımız bu durumdan şikayetçi. Ziyaretlerimde böyle bir tablo ile karşılaşmak beni ve ekibimizi çok üzüyor. Ancak biz bunlarla birlikte bütün sorunlara çare olmaya geliyoruz. Biz bunu başaracağız. Bölünen Arsin’i birleştirmeye geliyoruz. Herkes bize inanıyor ve güveniyor. Vatandaşımızın beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Söz veriyoruz.” diye konuştu.