Tiryaki'' Arsin İçin Çalışacağım''

Tiryaki'' Arsin İçin Çalışacağım''

Yerel seçimler öncesinde Arsin'de siyasi areneda bulunan adaylar ve adaylara bağlı belediye meclis üyelerinin yanında bağımsız olarak belediye meclisi üyesi adayı olan Yakup Tiryaki Arsin'in çıkar ve menfaatleri için çalışacağına değinerek  açıklama yaptı .

Tiryaki açıklamasında ''Yerel yönetim seçimlerine gidilirken Arsin'in ve Arsinlinin dokusunu tanıyan , Arsin halkımızın en iyi şekilde temsil edecek ve vatandaşlarımızın isteklerini hızlı ve güvenilir bir şekilde üst makamlara iletilmesi ve temsili için bu yola çıkmış bulunmaktayım. 

     Herzaman sosyal hayatın içinde bulunduk. Bu nedenle siyasi partilerle ve sivil toplum kuruluşları ile az çok ilişki içerisinde bulundum. Hayatımızın her döneminde vatana,millete faydalı bir birey olmak için çalıştım ve daha çok hizmet edebilmek için bu uğurda siz degerli Arsin halkımızın oylarına talip oldum. 

    Çıkmış olduğum bu kutlu yolda, Belediye meclis üyeliği yolunda, Halkımızın isteklerini yerine getirmeye, çalışacağıma olan inancım tamdır. Bu sebeple beni bu göreve layık gören basta Ailem ve siz degerli Arsin halkımıza şükranlarımı sunarım'' dedi. 

ARSİN BELEDİYESİ BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ADAYI

 YAKUP TİRYAKİ